روز ضمانت برگشت وجه
0
امتیاز شما
5/5

بسمه تعالی

شرایط و مقررات مرتبط با خرید و استرداد احتمالی (مهم )

سلام و درود

از اینکه به فروشگاه ما اعتماد کردید سپاسگزاریم

تمام تلاش تیم فروشگاه اینترنتی  فایدیم استور بر این است که بهترین محصولات با بالاترین سطح رضایتمندی را برای شما به ارمغان بیاورد ولی به هر تقدیر ممکن است مواردی پیش بیاید که مشتریان گرامی به هر دلیل بخواهند کالای خود را مرجوع و وجه پرداختی خود را مسترد نمایند. با توجه قوانین حاکم بر اقلام بهداشتی بویژه عطر و ادکلن شرایط و ضوابط برگشت کالا و استرداد وجه به شرح زیر می باشد.

بدوا توجه شود کالاهای ارسالی دو بار چک می شوند یکبار در انبار هنگام تحویل فاکتور و یکبار هنگام بسته بندی !

 اما در دو وضعیت امکان دارد خریداران نسبت به درخواست برگشت اقدام نمایند.

یک ) مرجوعی : اینکه کالا یا محصول دریافتی دارای یک ایراد شکلی یا فنی و مانند آن باشد که خریدار یا مایل به برگشت یا تعویض آن است.

دو ) انصرافی :اینکه کالای مورد نظر مطابق مشخصات و همان کالای مد نظر خریدار بوده است ، ولی به هر دلیل خریدار از سفارش خود منصرف گردیده است. 

در خصوص کالاهای مرجوعی و انصرافی لطفا نکات زیر را مد نظر قرار داده و رعایت فرمایید تا امکان سرویس دهی هر چه بهتر به شما عزیزان و جلب نظر شما را به نحو احسن داشته باشیم و با عدم رعایت برخی موارد راه خدمت رسانی هر چه بهتر به شما برای ما مسدود نگردد.

1- چنانچه کالایی را از فایدیم استور  خریداری نموده اید تا 30 روز  به شرطی که وکیوم و شرینک محصول را باز نکرده باشید می توانید کالای خود را مرجوع نمایید. فقط کافیست قبل از ارسال هماهنگی لازم را با سایت به عمل آورید. ولی در صورت باز شدن شرینک و بسته بندی و یا هر گونه استفاده از آن (حتی یک پاف!) مطلقا امکان استرداد کالا وجود ندارد.

2- چنانچه در فرآیند پردازش سفارش خطایی صورت گرفته است و کالای دریافتی به هر دلیل با سفارش شما مغایرت دارد مثلا بجای اویدنس مردانه ، زنانه ارسال شده است یا بجای نارسیس جعبه صورتی نارسیس جعبه مشکی ارسال شده است و یا … به هیچ عنوان کالای دریافتی را باز نکرده و حداکثر 24 ساعت پس از دریافت کالا ضمن تماس با پشتیبان  مورد را منعکس نمایید  فایدیم استور متعهد به جابجایی و ارسال کالا درخواستی برای شما خواهد بود . ولی چنانچه به هر دلیل وکیوم و شرینک کالا را باز نمایید مرجوع نمودن کالا امکان پذیر نمی باشد.

3- اگر مغایرت کالا قبل از باز شدن پک محصول قابل رویت باشد ، سلفون و شرینک و … آن نباید باز شده باشد. مثلا عدم تطابق در رنگ و یا مشخصات فنی که از روی بسته بندی قابل رویت بوده است.

4- چنانچه پس از باز کردن کالا مشکل فیزیکی شامل موردی در شیشه عطر یا درب و اجزا بیرونی عطر و یا مشکل نشتی در پمپ و پاف وجود دارد بدون دستکاری و یا استفاده از عطر آنرا در جعبه قرار داده و مجددا بسته بندی نمایید. ضمن تماس با فایدیم استور مورد را مطرح نمایید تا همکاران پشتیبانی هماهنگی بعدی را با شما انجام دهند.

5- توجه نمایید فایدیم استور مطلقا در سایت فروشگاه خود کالاهای فیک و کپی و های کپی و A++ و … و از این دست عناوین فریبنده عرضه نمی نماید و کالاهای عرضه شده صرفا محصولات شرکتی  و اصل هستند که طبیعتا کیفیت متفاوتی از یکدیگر دارند و بنا به سفارش خریداران از پخش های مربوطه تامین و برای خریداران محترم ارسال می گردد. در خصوص عطر های شرکتی مانند ریو کالکشن ، اسمارت کالکشن ، برند کالکشن و فرگرنس و جانوین و ژکساف و … توجه فرمایید این عطر ها نمونه اقتصادی عطر های معروف دنیا هستند البته با قیمت بسیار نازل تر، پس نباید انتظار داشته باشید از بابت رایحه و ماندگاری و پخش بو عینا مشابه اصلی باشد. همچنین توجه نمایید در عطر های شرکتی بعضا دو سری عطر مربوط به دو بازه زمانی، مثلا عطر یک سال قبل با عطر امروز ممکن است از بابت رایحه و ماندگاری و پخش بو حتی شکل ظاهری تفاوتی با همان عطر قبلی از همان شرکت داشته باشد. مثلا مایع عطر قبلی گلبهی بوده الان صورتی شده یا قبلا یک پاپیون به شیشه عطر وصل بود یا … که این تغییرات از طرف شرکت سازنده انجام می پذیرد و این موضوع نیز از کنترل این مجموعه خارج می باشد. لذا این دلایل جهت مرجوعی کالا پذیرفته نیست. فایدیم استور  متعهد به تامین کالای صرفا شرکتی و با اصالت است و نه ضمانت کیفیت محصول. این امر بر عهده شرکت تولید کننده می باشد. و این مجموعه صرفا طبق سفارش خریدار تامین و عرضه آنرا جهت خریداران انجام می دهد.

6- پک و بسته بندی محصول باید مانند شرایط اولیه بوده و از نوشتن ، چسبانیدن اتیکت و چسب زدن روی آن پرهیز نمایید.

7 – کالاهایی که به دلیل استفاده نادرست خریداران دچار ایراد فنی و ظاهری گردیده اند از شمول قوانین بازگشت خارج می گردند.

8 – در صورتیکه کالای مورد نظر برای مرجوعی، به همراه هدیه ارائه شده باشد ، لازم است تا کالای هدیه نیز به همراه کالای اصلی مرجوع گردد.

9 – توجه نمایید محصولات این شرکت همانگونه که در تصاویر مندرج در سایت و کانال هم هست بصورت دقیق با پوشش لفاف پلاستیکی حباب دار و در پاکت های استاندارد پستی بسته بندی شده و در محل بصورت کاملا صحیح و سالم تحویل مامور پست یا پیک می گردد. چنانچه عطر دچار شکستگی شود بسته بندی آن کاملا خیس و مرطوب می گردد و طبیعتا بوی آن بوضوح قابل شناسایی است لذا چنانچه چنین مواردی را مشاهده نمودید بسته را از مامور پست یا پیک دریافت نکنید.

10- ثبت و خرید یک محصول به معنی مطاله وقبول این شرایط می باشد و توصیه می شود حتما قبل از ثبت سفارش مطالعه  شود !

اگر کالایی با رعایت شرایط فوق الذکر دارای مشکل بود می توانید ضمن تماس با واحد فروش و یا ثبت تیکت در بخش پشتیبانی درخواست خود را ثبت نمایید. توجه نمایید جهت اعلام این موارد حداکثر 24 ساعت پس از دریافت کالا درخواست خود را ثبت نمایید. امکان رسیدگی به درخواست هایی بعد از این زمان وصول شود وجود نخواهد داشت. همچنین توجه فرمایید هزینه ارسال رفت و برگشت محصولات انصرافی و برگشتی (حتی شامل موارد فنی شامل نشتی و …) بر عهده خریداران گرامی بوده ولی هزینه ارسال محصولاتی که به هر دلیل به اشتباه برای خریداران محترم ارسال گردیده است بر عهده فایدیم استور  می باشد. 

جهت استرداد وجه توجه نمایید : مشتریان گرامی الزامی است که شماره کارت بانکی که حساب آن به نام صاحب فاکتور  میباشد را در حساب کاربری خود در داخل پنل ثبت نمایید. در صورتیکه صاحب پروفایل فاقد کارت می باشد، کارت به نام یکی از والدین ترجیحا پدر باشد که نسبت با مدارک قابل اثبات باشد. پس از درخواست بازگشت کالا و تایید واحد مرجوعی (تایید شرایط مرجوعی کالا) و پس از تحویل کالا به انبار  فایدیم استور ، فرآیند استرداد وجه آغاز و ظرف حداکثر سه روز کاری ، مبلغ به حساب اعلامی در پنل کاربری مسترد می گردد.

توجه فرمایید در صورتیکه خرید توسط کارتی غیر از کارت معرفی شده در پنل کاربری انجام شده باشد، فایدیم استور ، با توجه به ضوابط و مقررات قانونی ، وجه را به کارتی که خرید با آن انجام شده است ، بر می گرداند و نه به کارتی که در پنل معرفی گردیده است.

همه تلاش ما بر جلب نظر و رضایت شما است و هر جا حقی از مشتری بر عهده ما باشد، سعی ما بر آن است تا بالاتر از انتظارات او خواسته های معقولش را تامین نماییم. شما هم با حسن نظر، دقت در تحویل و استفاده از محصولات ما را در این مهم یاری نمایید.

با تشکر  فروشگاه اینتر نتی فایدیم استور